LVRU
Dinamika - sporta klubs

Par mums

«Dinamika» ir mūsdienīgs sporta klubs pašā Iļģuciema centrā, Lidoņu ielā 27 („IKI” tirdzniecības centra 2.stāvā).

Sporta klubs «Dinamika» tika atklāts 2003.gadā un kopš tā laika mikrorajona iedzīvotāju vidū ir guvis lielu popularitāti.

Komfortablais, gaišais un ar «Technogym» jaunākās paaudzes itāļu trenažieriem aprīkotais sporta klubs ir īpašs ar to, ka katram klientam šeit tiek nodrošināta individuāla pieeja, maksimāla uzmanība un rūpes.

Pēc nodarbībām aerobikas, fitnesa, trenažieru vai jogas zālēs, Jūs varat apmeklēt saunu, horizontālo vai vertikālo solāriju, kā arī veldzēties ar svaigi spiestu sulu vai sporta kokteili fitobārā.

Šeit Jums ir iespēja izmantot arī skaistumkopšanas salona speciālistu un frizieru pakalpojumus.

Klubs «Dinamika» nepārtraukti attīstās un seko līdzi jaunākajām tendencēm skaistumkopšanas jomā, lai Jūs vienmēr izskatītos lieliski.

 

Sporta kluba darba laiks:

Darba dienās: no 8.00 līdz 22.00

Sestdienās un svētdienās: no 9.00 līdz 19.00

 

 

No Rīgas centra uz sporta klubu Jūs varat nokļūt ar 9. vai 25. trolejbusu, braucot līdz pieturai ar nosaukumu „Tirdzniecības centrs”.

Auto īpašniekiem ir paredzēta plaša bezmaksas autostāvvieta.

 

Laipni lūdzam mūsdienīgajā sporta klubā „Dinamika”!

Laipni lūgti veselības, spēka, skaistuma un optimisma pasaulē!

Jaunumi

Izveidojiet savu svētku noskaņu! Piedāvājam jebkāda veida franču bizes pinumos ikdienai un svētku pasākumiem! Lasīt vairāk...

HIP - HOP dejas bērniem ( no 5 gadu vecuma ). Nodarbības notiek otrdienās un ceturtdienās plkst. 16.00 un 17:00! Esi aktīvs, piedalies un Tev pavērsies jaunas iespējas!!!

Lidoņu iela 27, Rīga, Latvija
Теl. 28 980172
info.dinamika2@inbox.lv

Top.LV