LVRU
Dinamika - sporta klubs

Тreneri

 

Tatjana Morozova

Aerobikas trenere ar 21 gadu stāžu. Tatjana klubā pasniedz pilates, stepu un aerobikas nodarbības pieaugušajiem un bērniem.

Jau agrā bērnībā Tatjana izjuta mīlestību pret kustībām, tāpēc vecāki viņu aizveda uz daiļslidošanas nodarbībām. Daiļslidošana viņai padevās, pēc kāda laika Tatjana kļuva par leģendārā Rīgas ledus baleta solo dejotāju, pasaulslavenās Evas Grotus vadībā.

Tatjana Morozova ir beigusi Latvijas Sporta pedagoģijas akadēmiju. Kopš Latviju pāršalca pirmais aerobikas vilnis, Tatjanai aerobika ir kļuvusi ne tikai par aizraušanos, bet arī par profesiju. Viņasprāt, aerobika ir pirmais solis uz panākumu gūšanu sportā, jo tā attīsta gan veiklību, spēku, gan lokanību un koordināciju.

Tatjanas Morozova dzīves moto  - ne soli atpakaļ, ne soli uz vietas, tikai uz priekšu!

Viņa attīstās kopā ar saviem skolēniem un apmeklē dažādus meistarības attīstīšanas seminārus. Tatjana apgalvo, ka cilvēks, kurš nodarbojas ar sportu, paralēli attīsta arī savas prāta spējas un kļūst par vispusīgi attīstītu personību.

Svetlana Buncelmane

Svetlana ir Latvijas aerobikas asociācijas locekle un C kategorijas trenere ar vairāk kā 10 gadu darba pieredzi. Klubā „Dinamika” viņa pasniedz spēka aerobiku, stepu un pilates.

Cilvēki, kas aizraujas ar sportu, sāk ar to nodarboties jau agrā bērnībā. Arī Svetlana nav izņēmums. Viņa ir absolvējusi slaveno Rīgas vieglatlētikas skolu/ 3.bērnu un jaunatnes sporta, un, kopš Latvijā parādījās ritmiskā vingrošana, no 1986.gada aizraujas ar aerobiku.

Svetlana ir piedalījusies pirmajā Latvijas aerobikas čempionātā, kur ieguva 3.vietu, saņemot bronzas medaļu. 1991.gadā viņa kļuva par Latvijas aerobikas asociācijas locekli.

Svetlana nepārtraukti pilnveido savas zināšanas un iemaņas profesionālajās apmācībās un aerobikas kursos.

Viņa uzsver, ka nodarboties ar aerobiku cilvēks var jebkurā vecumā – sākot no bērnības, līdz pat sirmam vecumam. Nav tādu ierobežojumu, kas liegtu mums būt stipriem, mūžam jauniem un veseliem.

Pēc Svetlanas domām, katra cilvēka dvēseles jaunība balstās uz stipru veselību, stipru garu un skaistumu.

Jaunumi

Izveidojiet savu svētku noskaņu! Piedāvājam jebkāda veida franču bizes pinumos ikdienai un svētku pasākumiem! Lasīt vairāk...

HIP - HOP dejas bērniem ( no 5 gadu vecuma ). Nodarbības notiek otrdienās un ceturtdienās plkst. 16.00 un 17:00! Esi aktīvs, piedalies un Tev pavērsies jaunas iespējas!!!

Lidoņu iela 27, Rīga, Latvija
Теl. 28 980172
info.dinamika2@inbox.lv

Top.LV